JOY FM VIP Sessions en özel sanatçıları ve şarkıları sunar...
Türkiye’nin en çok sevilerek dinlenen easy-listening radyo frekansı JOY FM 100.6 en yeni compilation albümünü Topkapı Müzik işbirliği ile gururla sunar… Joy FM VIP Sessions!

JOY FM ’in yep yeni bir karışık albüm serisi olarak hazırlanan VIP SESSIONS, hem müzik içeriği hem de JOY FM kalitesi ile hayranlarına sunuluyor.

JOY FM 100.6 ’da sevilerek dinlenen birçok ünlü VIP sanatçı bu çok özel albüme konuk oluyor. Süperstar sanatçılar arasından Sting, Michael Bolton, Sylvie Vartan, Salif Keita, Souad Massi, Helene Segara, David Gray, Paris Combo, Boyzone, ve Milow gibi birçok muhteşem ses yer alıyor.

JOY FM VIP Sessions albümünün belirtilmesi gereken en önemli diğer bir özelliği ise son zamanların JOY FM ’de en çok istek alan, en çok çalınması istenilen, daha önce hiçbir yerde yayınlanmayan ve sadece JOY FM’de dinlediğiniz bir sanatçı olan NaNu ’nun üne kavuşturduğu ve bir NaNu bestesi olan ‘Oh! Istanbul’ şarkısı sadece ve sadece VIP Sessions’ da ‘exclusive’ olarak bulunmasıdır.

Son bir sürpriz ise JOY FM VIP Sessions albümüne özel olarak müzik severlere Shira Gavrielov adında yep yeni bir sanatçı tanıtılıyor. Orijinali eseri Gnarls Barklay’e ait olan ve 2010’da Shira ile tekrar ünlenen hit şarkısı ‘Crazy’ de bu albümün unutulmayacak eserleri arasında yerini alıyor.

Joy FM VIP Sessions kesinlikle kaçırılmaması gereken bir albüm ve sadece bu sonbahar değil, tüm zamanlarda dinlenecek ve vaz geçilemeyecek bir seri olacak!

VIP Sessions 1 Eylül 2010 tarihinden itibaren tüm şeçkin müzik marketlerde!