Dünyanın en poüler DJ süperstar’ı TIËSTO
2011 yılında başlattığı yeni karışık albüm serisi CLUB LIFE ile hayranlarının karşısına bir kez daha çıkıyor! TIËSTO ’nun efsaneleşen radyo programı ile özdeşleşen albüm ‘CLUB LIFE – Vol.2 Miami’ Türkiye’de 2012 Haziran başı yayınlanıyor!!

Tiësto – CLUB LIFE Volume Two Miami Topkapı Müzik ve POWER FM işbirliği ile Haziran ayında tüm şeçkin müzik marketlerinde yerini alıyor.

Tiësto’nun 2011 Nisan ayında yayımladığı CLUB LIFE Vol.1 DJ’in sevenleri tarafından çok başarılı bulundu ve devamını getirmesi heyecan ile beklendi. Tam bir sene aradan sonra CLUB LIFE Vol.2 compilation albümünü Tiësto elektronik müzik hayranlarına sunuyor.

Türkiye’nin En Çok Dinlenen Yabancı Müzik Radyosu olan POWER 100FM’de de yayınlanan Tiësto’nun haftalık CLUB LIFE Radyo programı, yine POWER FM radyo sponsorluğunda Türkiye’deki müzik mağazalarında yerini alacak.

Tiësto’nun yine kendinin seçip remikslediği CLUB LIFE Volume Two bu sefer elektronik müzik dünyasının en güzel şehirlerinden MIAMI’ye adanıyor! Albümde toplam 16 eser bulunuyor ve 74 dakikalık bir miks ile birbirinden muhteşem dans parçaları ve hitleri Tiësto’nun kendine has tarzı ile sıralanıyor. John Dahlback, Afrojack, Wolfgang Gartner, Luciana, Hardwell, Avesta gibi dans müzik arenasının tanındık starları en güncel parçaları ile yer alıyor ve 2012 senesinin en başarılı hitlerinden GOTYE’nin ‘Somebody That I Used To Know’ ve COLDPLAY’in ‘Paradise’ şarkılarının Tiësto’nun albüme özel yaptığı remiksleri Tiësto Remix olarak sadece ve sadece CLUB LIFE VOLUME TWO’de bulabilirsiniz.

Tiësto ve remix compilation albümleri hayranlarının kesinlikle kaçırmayacağı bu albümü POWER FM ve TOPKAPI Müzik farkı ile bu yaz da sık sık duyacaksınız!

(*) : bu albüme özel remixler.