Kurumsal

Topkapı Ltd. 1987 'de kurulmuştur. Bu tarihten itibaren uluslararası birçok müzik firmasının temsilciliğini ve ses elektronik aletleri ithalatı yapmış olup, halen bazı yabancı firmaların temsilciliğini yürütmektedir . Bu bağlamda temsilciliğini yürüttüğümüz firmaların ürünlerinin çoğaltımı ve ithalatı Topkapı Ltd. tarafından yapılmaktadır.

Topkapı Ltd. 1993 'e kadar sadece uluslararası müzik alannnda faaliyet gösterirken 1993 'ten itibaren Türkçe prodüksiyonlarda da aktif olarak faaliyet göstermeye başladı. O tarihten itibaren günümüze kadar gerçekleştirdiği başarılı yapımlarla da Türk Pop Müziğine önemli ve başarılı sanatçılar kazandırdı.

Topkapı Ltd. bir plak şirketi olarak kendi bünyesinde bulunan sanatçıların yapımcı olarak albümlerinin ve videolarının prodüksiyonlarını yapmakta ve ayrıca temsilciliıini yaptığı firmaların albümlerinin çoğaltımını veya ithalatını yaparak promosyonunu, dağıtmını ve satışını gerçekleştirmektedir.

Topkapı Müzik 'in ürettiği veya ithal ettiği tüm ürünlerin dağıtım ve satışı kardeş firma Pop Müzik tarafından gerçekleştirilmektedir.Ebülten E-posta adresinizi kaydedin ve en yeni haber ve albümlerden önce sizin haberiniz olsun.